ZJAZD STYPENDYSTÓW W POZNANIU

poznan 4 2017W dniach 22-24 marca odbył się poznański zjazd stypendystów Kirklanda. Za nami nocne zwiedzanie CK Zamku (czy słyszeliście kiedyś o balkonie z podgrzewaną podłogą przygotowanym dla Adolfa Hitlera?) i Brama Poznania. I oczywiście spotkania, rozmowy, wykłady. W muzeum Poznańskiego Czerwca czekał na nas niezawodny prof. S. Jankowiak.

Część stypendystów wzięła udział w przeprowadzonym przez naszą absolwentkę, Marinę Shevchenko w szkoleniu z prezentacji naukowych.

Mieliśmy także okazję posłuchać opowieści Oxany Chornej – wolontariuszki i sanitariuszki – o jej doświadczeniach z zony ATO. Oraz o odbudowie szkoły w Nepalu i innych działaniach Stowarzyszenia Lepszy Świat.

Było też zwiedzanie Muzeum Bambrów i rozmowa o spółdzielniach socjalnych... Joanna Janas, Bogna Frąszczak i Grupo Poznanska - dziękujemy!