facebook_page_plugin

Konkursy

 

logo z napisem|

|    Stypendium badawcze w USA

|    w roku akademickim 2019-2020

|     Konkurs dla Absolwentów Programu Kirklanda

 

 Fundacja Liderzy Przemian, Realizator Programu Stypendialnego im. L. Kirklanda we współpracy z Fundacją Kościuszkowską i Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności ogłasza nabór na pilotażowy program stypendialny w USA dla Absolwentów Programu Kirklanda z Ukrainy, finansowany ze środków Fundacji Kościuszkowskiej.

W roku akademickim 2019/2020 oferowane jest jedno stypendium trwające od 3 do 6 miesięcy (w okresie od 1 września 2019 r. do 30 sierpnia. 2020 r.), przeznaczone na studia, badania i/lub nauczanie w szkołach wyższych lub innych instytucjach naukowych w Stanach Zjednoczonych, w zakresie badań związanych z Polską.

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

 

________________________________________________________________________________________________________________

 

 

kirkland fajne

 

Kirkland logo new 2018Program Stypendialny im. Lane'a Kirklanda

– rekrutacja na rok akademicki 2018/2019 została zakończona

 

 

Program adresowany jest do posiadających wyższe wykształcenie młodych liderów zainteresowanych rozwojem demokracji, gospodarki i społeczeństwa obywatelskiego w swoich krajach i w regionie. Realizacja Programu odbywa się w ramach 2 semestrów studiów na polskich uczelniach oraz co najmniej 2-tygodniowych staży zawodowych w instytucjach państwowych lub prywatnych. Zaproszenie do składania wniosków kierujemy do kandydatów zdecydowanych po zakończeniu stypendium wrócić do swojego kraju, by wdrażać tam przygotowany w ramach stypendium projekt lub zdobytą wiedzę.

 

O PROGRAMIE

ZAMKNIĘTY KONKURS NA ROK AKADEMICKI 2018/2019              

FAQ

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________

 

 dyplom male

Kirkland research logo basicProgram Kirkland Research

rekrutacja na rok 2018 została zakończona

 

 

W ramach Programu oferujemy krótkoterminowe, czteromiesięczne staże badawczo-naukowe dla osób mających już ugruntowaną pozycję naukową. Zaproszenie do składania wniosków kierujemy do kandydatów zdecydowanych na powrót do swojego kraju po zakończeniu stypendium, by wdrażać tam zdobytą w ramach stypendium wiedzę.

 

OPIS PROGRAMU KIRKLAND RESEARCH

ZAMKNIĘTY KONKURS NA ROK 2018               

FAQ


Kirkland logo new 2018 bottom1

Adres

Biuro Programu Stypendialnego im. Lane'a Kirklanda

Fundacja Liderzy Przemian

Al. Jerozolimskie 133 lok. 56

02-304 Warszawa 

fundacja@leadersofchange.pl

PAFW Medium2

Search